منوتحلیل بازار کالا- اردیبهشت 99


خلاصۀ مدیریتی

  • با توجه به این‌که شیوع بیماری کووید 19 در سرتاسر جهان باعث وقفه‌های ناگهانی در روند تقاضا برای اکثر کالاها شده است و این مسأله با تضعیف چشم‌انداز کلی رشد اقتصاد در جهان طی سال 2020 بازارهای مالی را متلاطم کرده است، کارشناسان معتقدند قیمت کالاها طی ماه‌های آتی کماکان رو به کاهش خواهند گذاشت و در نوسان خواهند بود.
  • برخی بازارهای توسعه‌یافته به تدریج شروع به لغو برخی اقدامات قرنطینه‌ای در ارتباط با گسترش ویروس کرونا کرده‌اند و روند احیای رشد اقتصادی در چین نیز طی هفته‌های اخیر نسبتاً مطلوب بوده است که این دو موضوع باعث به‌وجود آمدن برخی انتظارات خوش‌بینانه در میان سرمایه‌گذاران شده است. انتظار می‌رود این روند از بهبود رشد اقتصادی در چین در سه‌ماهه چهارم سال 2020 دیدگاه‌ها در این خصوص را که کالاهای صنعتی در اواخر سال جاری و همچنین در سال 2021 عملکرد بهتری خواهند داشت، تقویت کند.
  • طی ماه‌های آتی، فلزات گرانبها و غلات پرمصرف (از جمله گندم و برنج) کماکان عملکرد بسیار خوبی خواهند داشت؛ این در حالی است که قیمت‌های نفت و اکثر فلزات صنعتی همچنان در سطح پایین باقی خواهند ماند.


فایل نمونه

تحلیل بازار کالا- اردیبهشت 99کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی وب‌سایت و گزارش‌ها و اطلاعات وابسته به آن، محفوظ و متعلق به بیزریپورت است.
× چگونه می توانم به شما کمک کنم ؟