منو

این گزارش به تجزیه و تحلیل آگاهانه و مستقلی از روند اصلی صنایع در حوزه‌های مخابرات، زیربنایی، معدن، خودرو، نفت و گاز، برق و انرژی‌های تجدیدپذیر و دارو در کشورهای بحرین، ایران، رژیم صهیونیستی، کویت، عمان، عربستان سعودی، ترکیه، و امارات متحده عربی می‌پردازد.

تمرکز اصلی این گزارش بر چشم‌انداز‌های بازار این هفت صنعت است. در این گزارش نقش‌آفرینان اصلی این بازارها در سطح منطقه به طور طبقه‌بندی شده معرفی و استراتژی‌های محلی و منطقه‌ای و عملکرد مالی آن‌ها ارزیابی می‌شود.

 


گزارش تحليل صنایع خاورمیانه

فوریه 2016


صنعت زیربنایی به‌رغم بهبود چشم‌اندازهای صنعت ساخت‌وساز در سال 2016، باورها بر این است که شرکت‌های داخلی همچنان بازار رقابت را در دست خواهند داشت. بخش ساخت‌وساز، با توجه به اوضاع نابسامان امنیت منطقه‌ای، سیاست‌های مالی سختگیرانه و هزینه‌های بالای کار، همچنان در جذب سرمایه‌گذاری‌های خارجی با مشکلاتی دست و پنجه نرم خواهد کرد. صنعت خودرو شرکت اتصالات همچنان طلایه‌دار ارائه خدمات اینترنتی به خودروهای متصل به این تجهیزات، از طریق همکاری با شرکت نیسان، می‌باشد. انتظار می‌رود طی سال آینده و از آن‌جایی که اپراتورهای مخابراتی با توسل به استراتژی‌های  عمق‌دهنده و امتیازبخش، به دنبالی راهی برای جبران کندی رشد بازار تلفن همراه هستند، همکاری‌های مشابه بیشتری میان خودروسازان و شرکت‌های مخابراتی شکل بگیرد. صنعت برق پیش‌بینی‌ها درباره ظرفیت انرژی‌های تجدیدپذیر در منطقه خاورمیانه و شمال‌ آفریقا، به برخی روندهای کلیدی اشاره می‌کند که نکاتی را درباره آینده صنایع انرژی‌های تجدیدپذیر در این منطقه طی ده سال آینده روشن می‌سازد. مواد و محصولات دارویی کشورهای عضو شورای همکاری خلیج‌فارس، به‌ویژه عربستان سعودی و امارات ... [ادامه]


گزارشهای قدیمی تر


گزارش های مرتبط

کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی وب‌سایت و گزارش‌ها و اطلاعات وابسته به آن، محفوظ و متعلق به بیزریپورت است.
× چگونه می توانم به شما کمک کنم ؟